Pomyśl o hospicjum

Widzimy jak polska ludność postarzała się w ostatnich latach, rezultatem tego jest spotęgowanie zapotrzebowania zasobem hospicjów. Lokalny porządek nie oferuje poprawnych ofert państwowych. Stąd komplet ludności powinna popierać, regularnie z filantropii. Niestety działania Ministerstwa Zdrowia nie są wystarczające, nie przynoszą ulgi większości potrzebującym, rodziny często muszą patrzeć na cierpienia chorych w domach, nie mogąc udzielić im specjalistycznej pomocy. Brakuje specjalistów medycyny paliatywnej, leków, są kłopoty z dostępem do nowoczesnych metod leczenia osób śmiertelnie chorych.

Dlatego też sporo zdziałała wyjątkowa wspólnota pozycjonerów, dokonując wyboru anchoru, w$p1erajmy hosp1cja , w charakterze głównej frazy w Turnieju pozycjonowania w 2013 roku. Komu uda się uzyskać TOP1 na tą zaszczytną frazę wygra, dodatkowo rozpowszechni bardzo ważną inicjatywę o humanistycznym znaczeniu. Mówi się, ze tyle jesteśmy warci ile robimy dla słabszych.

Mamy spojrzenie, że da to nasilenie wolumenu fundatorów opieki paliatywnej. W$p1erajmy hosp1cja to wybitny projekt, kojarzy pozycjonerów i wymagających opieki. Każdy z naszej grupy pożąda donieść pomoc. Każde Hospicjum wymaga specjalnych nakładów. Gdy ruch dostarczy ich pomnożenie, uzyskamy wygraną. Trzeba dołączyć, iż ruch prowadzona jest poprzez arenę PiO. Gruntownie popieramy ten pomysł tudzież przeto redagujemy ów post. Namawiamy aż do przeznaczenia części podatku dla jakiegokolwiek hospicjum. Guzik nas owo nie kosztuje a mamy możliwość pomóc chorych wymagających opieki. Wspomożemy każdego pełnego żaru do współdziałania, stańmy się dobrymi ludźmi, pokażmy na co nas stać.

No Comments

Categories: Medycyna

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *